תבשיל גבינת קוטג ‘, כמו בגן הילדים

תמונה למתכון: קדירה, כמו בגן הילדים
  • גבינת קוטג ‘- 500 גרם;
  • סוכר – 100 גרם;
  • Manka – 100 גרם;
  • חלב – 50 גרם;
  • חמאה – 50 גרם;
  • ביצים – 2 יח ‘.

שיטת הכנה

תוצרת החישוב למנה אחת. לא יכולתי לקרוע את עצמי מן הקדרה, אכלתי שלוש חתיכות. ואז כל הערב סבל מאכילת יתר. אבל הנשמה היתה מרוצה.

1. ומבשלים חמש דקות. גבינת קוטג ‘לטחון עם סוכר, להוסיף חלב, לערבב.

2. מוסיפים את שאר החומרים ומערבבים שוב עד שהגושים נעלמים.

3. השמן חייב להיות רך. השאירו במשך 40 דקות כדי לגדל את המנגו.

4. אופים בתנור 180-200 C עד חום זהוב. זה הכול. טעים מאוד.

שלב אחר שלב מתכון צילום

תמונה של מתכון בישול: קדרה, כמו בגן הילדים
תמונה של מתכון בישול: קדרה, כמו בגן הילדים
תמונה של מתכון בישול: קדרה, כמו בגן הילדים

מידע נוסף

 חיפשתי מתכון לתבשיל, רק שזה יהיה “כמו בגן”. ומצאתי, כמובן. מה שאין לנו כאן. קראתי את הבסיס של המתכון ולרדת על komentam, לראות את דעתם של האנשים. ואז lenchik0862 כותב כי היא עובדת בגן והם לבשל תבשיל כדלקמן: 500 גרם. גבינת קוטג ‘, … היד שלי הושיטה יד אל הידית. רשמתי במהירות את החומרים ורצתי למטבח. תוצרת החישוב למנה אחת. לא יכולתי לקרוע את עצמי מן הקדרה, אכלתי שלוש חתיכות. ואז כל הערב סבל מאכילת יתר. אבל הנשמה היתה מרוצה. תודה lenchik0862 אישי (אבל לצערי לא היתה תשובה).

אתמול היה יום שישי, קרובי משפחה מהכפר (כמו כל ימי שישי האחרונים ב -15 השנים האחרונות), הביאו חלב טבעי, שמנת וקוטג ‘. חלב לילדים הוא קדוש. קרם – בעלי. ואת גבינת קוטג ‘הוא בשבילי. בהחלט Stamp. ואני עשיתי חלק כפול היום. האחות הבכירה באה עם משפחתה. אכלנו ארוחת ערב. מקינוח (כלומר, קדרות) עשר דקות אחר כך היתה רק חתיכה אחת שסגרתי את השד, זה היה הזמן לצלם. ילדים, במספר של שלוש חתיכות, פה אחד אמר כי הטעם הוא הכי, כמו בגן הילדים. אפשר לסמוך עליהם, הם עדיין זוכרים. לא יכולתי לשתוק על הטעם המדהים הזה.

האפשרויות היו רק מה להשלים לאכול. ילדים אכלו בחלב מרוכז (כמו בגן ילדים). מבוגרים עם שמנת. ועוד. היתה לי גבינת קוטג ‘טבעית. שפשפתי אותו דרך מסננת מתכת, כך שמבנה הקדרה היה רך יותר. טופס סיליקון 28 ס”מ עדיף לעשות מנה כפולה, ואז הטעם בולט יותר. שכחתי להוסיף. בתבשיל הזה, הוספתי קצף, שהוסר מחלב מבושל. ילדים לא אוהבים, אבל הצטערתי לזרוק. אם אתה מגדיל את התמונה האחרונה בתורו מבוסס, אז אתה יכול לראות את המבנה של קדרה. תודה רבה lenchik0862!

בנוסף: 8 מתכונים עבור מנות טעימות ביותר עם גבינת קוטג ‘

Loading...