בית הספר הקולינרי “שאטו דה וסל”

בית הספר הקולינרי

זה מוכר אוניברסלית כי צרפת היא מקום הולדתו של אמנות חגיגית המשרתים גבוהה מטבח שאטו דה ואסלה – זהו מחווה למוצא של מושג אמנות החיים, “אמנות החיים”, אשר בתרבות הצרפתית קשורה קשר בל יינתק עם הגישה המתוחכמת להכנת וארגון ארוחה.

 

בית הספר הקולינרי "שאטו דה וסל"

 

בסלונים שאטו דה ואסלה אורחים שקועים באווירה של יוקרה, ראויה של מלכי צרפת. הנה האוספים של המותג היוקרתי והמעודן ביותר, המשרתים את רמת האיכות בתחומה. פנים בסגנון של טירה מימי ביניים: חליפת השריון וריהוט למטבח עתיק, כמו גם סכו”ם בלעדי להעביר באופן מיידי מבקרים בשורשיה של יוקרה ואמנות de vivre. תשומת הלב של האורחים הבחנה מוצעות עם פריטים מתאימים תשוקה של ריהוט למטבח, כלי ומכשירים מותגים יוקרתיים Cristel, דה קונה, Goyon Chazeau, revol, Fradkof, אלן סנט-Joanis, Anorinver, קאי, GAGGENAU, Fhiaba, דה דיטריך, V-ZUG, שבנוי זאב ועוד רבים.

 

בית הספר הקולינרי "שאטו דה וסל"

 

בחודש נובמבר 2015, ב שאטו דה כלי ב Lubyanka נפתח  בית הספר הקולינרי לילדים.

בית הספר הקולינרי “שאטו דה וסל” הממוקם בלב ליבה של העיר, בקומה 4 של חנות הילדים המרכזית על לוביאנקה. אנו מזמינים צעירים חובבי קולינרית לאירוח כיתות אמן המתרחשות מדי יום. תחת הדרכתם של שפים מנוסים, האורחים הצעירים שלנו מאומנים במיומנויות קולינריות, לומדים את סודות המאכלים השונים, ומתוודעים לתרבות הארץ שבה המטבח מוקדש לכיתה אמן אחת או אחרת. מה שהופך את התפריט עבור כל מחלקה הורים, אנחנו חושבים על איך למקסם את עניין הילד בתהליך הבישול, וכי הילד ואז מקבל הרבה הנאה מתהליך טעימת מנות מבושל.

בית הספר הקולינרי "שאטו דה וסל"

 

כתובות של סירות הטירה:

66 ק”מ של MKAD, TRC VEGAS Crocus City, קומה 4, טלפון: 8 (499) 653-51-51

Rublevskoe shosse d.62, MTC EuroPark, 2 קומה, טלפון: 8 (495) 790-55-03

Kutuzovsky Prospekt 5/3, טלפון: 8 (499) 653-91-91

ЦДМ על לוביאנקה, קומה 4, טלפון: 8 (499) 653-81-81

 

אתר אינטרנט:

http://chateaudevaisselle.com

Loading...